FASÁDNÍ BARVY

10. 6. 2022


Univerzální fasádní barva 903
Umělohmotná matová disperzní fasádní barva, velmi dobře plnící, smalým pnutím, dobře krycí,difuzní a lehce zpracovatelná.

Pro dobře vyplňující nátěry na všechny nosné podklady jako jsou omítky, beton, azbestocement, apod.
Vysoká odolnost povětrnostním vlivům.


Fasádní barva Evocryl 200
100% čistá disperzní akrylátová barva, samočistící, vysoce odolná proti povětrnosti, hospodárná a lehce zpracovatelná, použitelná i pro zpomalení karbonizace u betonových ploch.

Nátěry jsou matné, nesmyvatelné, odolné proti průmyslovým plynům a proti otěru.
Pro nátěry s vysokou odolností a vysokou životností.

Použitelná na všechny nosné minerální podklady jako jsou malty P ll,P lll, umělé omítky, beton, azbestocement apod.

Silikátový fasádní systém
Vysoce odolná fasádní barva, která se obsaženými křemičitany váže s podkladem, odpuzuje vodu a chrání tak před zbytečným přijímáním vody, současně velmi dobře propouští vodní páry.

Minerální charakter vrchního nátěru podtrhuje materiálovou pravost a výraz architektury. Nátěr neumožňuje růst hub a bakterií.

Pro nátěry historických a k ochraně památkových objektů, jakož i pro fasádní nátěry na nové omítky, malty Pl,Pll,Plll, na vápenocementové zdící materiály, silikátové omítky a sanační omítky.
Doporučeno Státním ústavem památkové péče pro nátěry historických budov.


Silikonový fasádní sytém
Silikonový fasádní systém spojuje kladné vlastnosti disperzních a silikátových barev. Má vynikající difuzní vlastnosti a současně vodu odpuzuje.
Fasáda ošetřená silikonovým fasádním systémem zaručuje hydrofobnost, dlouhodobým suchým stavem je tudíž zamezeno existenci plísní a mechů.

Silikonová fasádní barva je mikroporézní a nevytváří tedy nepropustný film. To znamená,že vlhkost se může z fasády volně odpařovat. Současně je zaručena vodoodpudivost z vnějšího prostředí.

Takto docílený trvalý suchý stav navíc zvyšuje tepelně izolační vlastnosti obvodových zdí.

Pro nátěry na minerální podklady jako jsou vápenné a vápenocementové omítky, zdivo z cihel, vápenec, silikátové a minerální nátěry, matné disperzní nátěry, apod.

Nehodí se na podklady provedené umělopryskyřičnými omítkami.